Do wyboru, do koloru

Wiosna w pełni zadomowiła się u nas, wlewając w nas powiew energii, chęci do życia. Można to samo zrobić z domem czy mieszkaniem. Zmiany są potrzebne, działają motywacyjnie. Wracamy od fryzjera czy z galerii handlowej i zaczynamy widzieć wszystko w bardziej kolorowych barwach. Dzisiaj wybór padł na nowe lustro. Wbrew pozorom jego wybór nie jest aż taki prosty, a pełni w domu ważną funkcję, o czym mogliśmy się doskonale przekonać w wielu artykułach na tym blogu. Nie tylko jest praktycznym sprzętem, w którym przeglądamy się przed wyjściem, ale również pod względem wizualnym odgrywa ważną rolę z naszym czterech kątach. Wyobrażacie sobie dom bez lustra? No właśnie, my też nie. Dlatego należy dobrze przemyśleć wybór i nieważne, czy postawimy na szkło lacobel czy inne nowoczesne, wcześniej konieczne zasięgnięcie opinii fachowców.

3863939780_2d108345b0_zMoże wydawać się rzeczą niezwykłą, ale na rynku możemy spotkać się z wieloma kolorami luster. Jest duża szansa, że trafimy na lustra srebrne, grafitowe, niebieskie, zielone czy brązowe. Do wyboru, do koloru. Co ciekawe, lustro bezbarwne pod względem odbicia przewyższa szkło barwione, jednak najważniejszy jest fakt, że ma nam się zwyczajnie podobać. Można np. zastosować mieszanki, czyli zdecydować, że główna powierzchnia lustra będzie wykonana ze srebrna szkła, natomiast dodatkowe elementy będę wyprodukowane z barwionego rodzaju.

Wiele jest możliwości przy wyborze, tego jedynego właściwego lustra. Jeśli zależy mamy w swoich zasobach różnego rodzaju produkty, wtedy warto postawić na lustro z półkami, odpowiednio je oświetlając według uznania. Słyszeliście o lustrze fenickim? Chociaż popularniejsze określenie to „lustro weneckie”. Słusznie kojarzy nam się z policyjnymi przesłuchaniami, choć również można je wykorzystać w domu jako element oddzielając pomieszczenia.

Pozdrawiamy, Lustral.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*