Jakie lustro będzie najodpowiedniejsze do pokoju seniora?

Członkowie naszych rodzin będący seniorami nawet w bardzo podeszłym wieku lubią dbać o swoje dobre samopoczucie oraz wygląd. Trzeba udostępnić im dostęp do luster w ich własnych pokojach.

 

Od teraz zamówienie lustra pod konkretny wymiar ściany jest możliwe niemal od reki! Zamawiając lustra  do pokoju starszej osoby z naszej rodziny powinniśmy zadbać o najdrobniejsze szczegóły, także te dotyczące rodzaju zdobień lustra. Wszystko musi być dopasowane w najdrobniejszym calu. Dyskretne lustro montowane na ścianie w pokoju babci może znajdować się tuż nad komodą lub stoliczkiem, gdzie przechowywane są kosmetyki. To jedna z najbardziej praktycznych opcji. Drugim sposobem na aranżację lustra będzie zainstalowanie go na drzwiach otwieranej szafy po wewnętrznej stronie. Wiele rodzajów starych szaf posiada właśnie takie wyposażenie w postaci lustra. Obecnie często się do tego wraca.

W pokoju dziadka lustro nie musi posiadać zbyt rozbudowanej formy. Wystarczy prostokątne, umieszczone na ścianie w klasycznej, drewnianej ramie. Kobiety zwracają większą uwagę na zdobienia w lustrach. Babci z pewnością do gustu przypadnie lustro stylizowane na epokę secesji- z bogatymi i rozbudowanymi kształtami roślinnymi, w kształcie rozety. Współczesna metaloplastyka zdobi lustra na tak wysokim poziomie i z tak wielką dbałością o szczegóły, iż wiele form przypomina niemal w sposób dokładny te dostępne w sklepach sprzed dwustu lat. Od teraz możliwe jest nabycie lustra podobnego do tych, które widujemy czasami na ekranach telewizorów w filmach kostiumowych.

Pozdrawiamyold-man-in-the-mirror-640x330

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*