Jeszcze więcej światła

Jak to zrobić, by uzyskać więcej światła? Bardzo proste. Wykorzystać szkło ornamentowe, które wytwarzane jest dzięki temu, że powierzchnia szkła zostaje walcowana w sposób ciągły, natomiast sam wzór, który możemy ujrzeć na walcu, zostaje poddany procesowi wytłaczania na szkle. W ten sposób powstaje wybrany przez nas ornament.

Produkfond-en-verre-ornemental-7634137t, który w ten sposób otrzymamy daje możliwość uzyskania bardzo rozmaitych efektów świetlnych, a także ciekawy efekt rozmycia obrazu. Mimo że nasza firma posiada w swoich zasobach bardzo różne modele szkła ornamentowego. Klient ma do wyboru niezliczoną ilość wzorów, a także wiele kolorów, takich jak biały czy brązowy. Posiadamy produkty w całych taflach o grubości 4 mm dla klienta, który robi większe zamówienie, a także jesteśmy w stanie wykonać konkretne zlecenie, pod wcześniej wybrany wymiar przez klienta indywidualnego. Jesteśmy gotowi na wszelką współpracę i otwarcie na niezliczone pokłady kreatywności.

Szkło ornamentowe nie tylko zapewnia więcej światła, ale również odciąć je od reszty przestrzeni. Jeżeli zdecydujemy się na taki typ szkła, mamy pewność, że uzyskamy rozproszenie światła różnego stopnia, a także nastąpi rozmycie konturów obrazu, co ma wpływ na zwiększenie komfortu osoby, która przebywa np. w łazience za drzwiami szklanymi, wykonanymi z tego materiału.

Ten rodzaj szkła, dzięki walorom dekoracyjnym zostaje wykorzystany także w ścianach działowych przestrzeni biurowych, ale również jako element barierek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*