Mleczne szkło

Szkło mleczne, inaczej nazywane szkłem satynowym charakteryzuje się przede wszystkim jednolitą powierzchnią, znaną ze swojej matowości, która potrafi wytrzymać wiele lat nie tracąc ani trochę ze swojego pierwotnego wyglądu. Wszystkie właściwości pozostają na swoim miejscu. A co w tym szkle takiego niezwykłego, skoro o nim piszemy? Jest bardzo łatwe do umycia, a matowienie uzyskiwane jest dzięki procesowi trawienia kwasem.

W swojej ofercie posiadamy już gotowe szkła o różnorakiej grubości (od 4 do 10 milimetrów), jednak nie zamykamy się na współpracę z żadnym klientem, który miałby swoją wizję projektu. Tafle szkła obrabiamy według potrzeb Klienta, czyli na zamówienie możemy je szlifować, kroić, laminować, hartować czy kleić.

Kolejną zaletą tego typu szkła jest bardzo wysoka przepuszczalność światła, a także nie powinniśmy mieć problemów z utrzymaniem czystości. Także pod względem estetycznym prezentuje się naprawdę korzystnie, podobnie jak w zetknięciu się z innymi materiałami.

Szkło satynowe jest stosowane w wielu sytuacjach, np. jako element kabiny prysznicowej, ścianek działowych czy przesuwnych. Wykorzystuje się je również w parawanach nawannowych, drzwiach, a nawet w stopniach schodów oraz płytach podłogowych. Tafle szkła satynowego sprawiają wrażenie, jakby były pokryte subtelną mgiełką, co jeszcze bardziej wpływa na ich uniwersalną stylistykę, pasującą do każdego wnętrza.

Pozdrawiamy, Lustral.

kabiny prysznicowe warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*