Nowoczesna łazienka

Nowoczesne łazienki powinny być nie tylko dostosowane do jej użytkowników, ale także piękne. Na szczęście bezpowrotnie minęły czasy smutnych płytek, niefunkcjonalnych pralek i kabin prysznicowych. Dziś łazienka to nie tylko pomieszczenie służące do prania i mycia, ale także ważny element świadczący o estetyce całego wnętrza. Coraz częściej decydujemy się na nietuzinkowe rozwiązania, które będą zarazem piękne i praktyczne.

8599394449_d76a33bb93_zCo powinno znaleźć się w nowoczesnej łazience?

Oczywiście wszystko to, co było w niej zawsze, ale także kilka dodatków, które nadadzą naszemu wnętrzu niepowtarzalny charakter. Przede wszystkim współczesna łazienka więcej chowa niż eksponuje. Zadbajmy zatem o przestrzeń dla rzeczy niezbędnych, a niekoniecznie ładnych. Wielu z nas boryka się również z niewielkim metrażem, mamy niewiele miejsca na zgrabne pomieszczenie wszystkich dodatków.

Te problemy pomogą rozwiązać lustra, które nie tylko są koniecznym łazienkowym gadżetem, ale mogą posłużyć jako przesuwane drzwi szafek. Zyskujemy dzięki temu dodatkową przestrzeń na przechowywanie, ale również optycznie powiększamy wnętrze. Nowoczesność idzie tu w parze z praktycznością. Nie ma bowiem nic gorszego niż skupianie się tylko na jednym elemencie – dziś bardzo często mamy do czynienia z próbami odwzorowywania pomysłów z katalogów; bezmyślne kopiowanie zabija naszą kreatywność, pamiętajmy zatem o zachowaniu zdrowego rozsądku. Łazienka ma przede wszystkim nam służyć, co nie przeszkadza temu, aby uczynić ją ładną.

Pamiętajmy, że jeżeli zdecydujemy się na nowoczesną aranżację łazienki, cała reszta naszego pomieszczenia również powinna być utrzymana w takim tonie. Lustra są dziś elementem występującym niemalże w każdej przestrzeni, dlatego nie ograniczajmy się tylko do łazienek. Możemy swobodnie zaaranżować je w kuchni, korytarzu, a także salonie.

Pozdrawiamy, Lustral.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*