Ornamentowe projektowanie

Jeśli szukacie szkła, które idealnie będzie nadawało się do projektowania jaśniejszych wnętrz, wtedy długo nie zastanawiając, swoją uwagę kieruj na szkło ornamentowe. Nie tylko dają kapitalny efekt wizualny, ale wbrew pozorom poczucie prywatności jest niezagrożone. Można je wykorzystać przy konstruowaniu ścianek działowych czy przesuwnych oraz przy drzwiach szklanych.

2775952918_e27b8e8318_zGdzie tkwi tajemnica tego wyjątkowego szkła? Przede wszystkim doskonale przepuszcza światło, jednocześnie delikatnie je rozpraszając, przez co efekt końcowy robi naprawdę spore wrażenie. To idealne wpasowanie się we wnętrze każdego domu jest konkretnym argumentem przy podjęciu decyzji. Nie ma problemów ze stylistycznych dopasowaniem się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne rozwiązania.

Przechodząc w techniczne konkrety, należy wspomnieć, że szkło ornamentowe jest płaskie oraz bezbarwnym, które powstaje poprzez walcowanie szkła. W niektórych przypadkach możliwe jest hartowanie czy laminowanie szkła, aby podnieść jeszcze bardziej poziom bezpieczeństwa. Jego wzornictwo opiera się głównie na wyobraźni człowieka, stając się ciekawą alternatywą dla drewna, tapety czy płytek ceramicznych. Możemy stworzyć szklane królestwo, jeśli idealnie dobierzemy jeszcze inne elementy, takie jak rodzaj lustra czy kabiny prysznicowej. Uniwersalność szkła ornamentowego sprawia, że może ono być wykorzystywane np. jako blat stołu czy jako stopień schodów, dodając nieco elegancji do wnętrza.

Pozdrawiamy, Lustral.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*