Pisanie na szkle

white-board-593300_960_720Tablice do pisania są bardzo popularne i przydatne. Zwykła biała tablica do pisania flamastrami nie jest jednak zbyt estetyczna i z całą pewnością nie komponuje się z nowoczesnym wystrojem wnętrza. Nowe oblicze tablic do pisania to magnetyczne szklane tablice.

Szklane tablice to coraz bardziej popularne rozwiązanie w miejscach, których użytkownicy potrzebują powierzchni do pisania. Poza funkcjonalnością charakteryzują się one ładnym wyglądem. Warto skorzystać z usług szklarskich i zyskać ciekawą i piękną ozdobę pomieszczenia.

Szklana tablica do pisania wykonana jest z tafli bezpiecznego szkła lakierowanego od spodu farbą w dowolnym kolorze. Tablica połączona jest z nierdzewną blachą, która umożliwia przyczepianie do niej magnesów. Tafla szkła jest wypolerowana na krawędziach, zaokrąglona na narożnikach. Wysokiej jakości szkło odporne jest na zadrapania i zarysowania, jego idealnie gładka tafla gwarantuje komfort pisania. Szklane tablice do pisania są tzw. sucho ścieralne, co oznacza, że do poprawienia, zaktualizowania lub usunięcia nieprzydatnych już informacji wystarczy nam jedynie sucha szmatka lub gąbeczka. Dzięki tej właściwości użytkowanie tablicy nie wiąże się z ryzykiem zabrudzenia odzieży.

Tablice szklane mogą mieć dowolny wymiar, w zależności od naszych potrzeb. Istnieje możliwość montowania ich w pionie lub w poziomie. Do pisania na tablicach szklanych służą specjalne markery; sucho ścieralny – najbardziej uniwersalny, który ściera się suchą gąbką; kredowy – wypełniony płynną kredą, dostępny w kolorach białym i czarnym oraz permanentny – bardzo wyraźnie piszący, ale do jego starcia będzie nam potrzebny płyn do mycia szyb.

Pozdrawiamy, Lustral.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*