Stwórz inny wymiar rzeczywistości

Posiadasz klub i zastanawiasz się, jak stworzyć w nim ciekawą i tajemniczą atmosferę? Wokół jest wiele konkurencyjnych miejsc, a Ty dopiero rozkręcasz swój biznes?

Postaw na lustra

Coraz więcej mówi się o trendzie industrialnych aranżacji wnętrz. Surowość połączona z prostotą i rzekomą niedbałością – nieprzypadkowo zwisające instalacje, wlekące się po podłodze kable i w końcu szkło, odbijające i zniekształcające przestrzeń.

Wchodząc do miejsca tego typu, chce się zajrzeć dalej – już poprzez samą ciekawość.

Porozglądaj się po propozycjach konkurencji – zazwyczaj są to standardowe pomieszczenia, w których zużycie mebli nie wygląda na zabieg celowy. Zanim zagra DJ, a Klient kupi pierwszego drinka, coś musi go „zaprosić” do środka i zachęcić do dłuższego pobytu.

Jeśli posiadasz także otwarty taras z widokiem na chmurkę, tym bardziej powinieneś skorzystać z usług szklarskich. Przezroczyste i obszerne drzwi balkonowe mogą wyprowadzać Twoich gości do innego wymiaru rzeczywistości. Zainwestuj w gadżety dające efekty specjalne – dmuchawa parowa, kryształowe lampy i bar molekularny, będą się świetnie komponować z czarnym niebem podczas nocnej imprezy.

Raz stworzony klimat, stanie się wizytówką Twojego klubu. Właśnie dlatego warto przemyśleć i wdrożyć nową koncepcję jak najszybciej – by Goście nie mieli innego skojarzenia, poza tym magicznym.

Bądź konsekwentny

Pamiętaj, że niezwykle cenna jest spójność – muzyka, selekcja gości, aranżacja wnętrza i sprzedawane przekąski oraz napoje, powinny się uzupełniać. Imprezy tematyczne, koncerty i wernisaże niechaj podkreślą jeszcze bardziej estetykę, na której Ci zależy. Klienci, którzy zostali u Ciebie na dłużej, chętnie wrócą, spodziewając się podobnej imprezy. W momencie, gdy zaskoczysz ich czymś zupełnie nowym, poczują się zdezorientowani, a nawet rozczarowani. Szklane drzwi, wprowadzające Gości w tajemnice molekularnego świata – czy to nie brzmi intrygująco?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*