Szklane panele w łazience

magnolia-324274_960_720W większości mieszkań łazienka ma być przede wszystkim funkcjonalna. Co zrobić, by łazienka nabrała niepowtarzalnego charakteru i wyjątkowego wyglądu?
Szkło w łazience nie jest nowym pomysłem. Lustra, szklane drzwi i szklane kabiny prysznicowe są standardowym wyposażeniem. Innowacyjnym pomysłem jest rezygnacja z tradycyjnych płytek ceramicznych i umieszczenie na ścianie nad wanną lub w kabinie prysznicowej tafli szkła. Zabieg ten nada wnętrzu nowoczesnego stylu. Szkło dopasowuje się do pozostałych ścian. Istnieje możliwość wykonania w tafli szkła otworów pod łazienkową armaturę.
Uzyskanie efektu pięknego realnego krajobrazu w łazience można osiągnąć bez konieczności kupowania wielu gadżetów i kwiatów. Zamontowanie szklanego panelu na ścianie łazienki pozwala, bez większych problemów, stworzyć egzotyczny klimat. Wybór wzoru ogranicza jedynie nasza wyobraźnia. Mogą to być przepiękne krajobrazy, widok morza z zachodzącym słońcem w tle, ogromne, zielone drzewa, ptaki, dzikie zwierzęta, kwiaty czy owoce – wszystko czego zapragniemy, a dobremu grafikowi uda się dla nas stworzyć. Taka łazienka z pewnością będzie spełniała rolę oazy spokoju i relaksu.
Zamontowanie panelu szklanego na ścianie łazienki to wybór nowoczesności i oryginalności. Jest elementem, który całkowicie odmieni charakter wnętrza, bez potrzeby przeprowadzania generalnego remontu. To doskonałe i, co bardzo ważne, niedrogie oraz szeroko dostępne rozwiązanie, które może być zastosowane nie tylko w domowej łazience, ale i w restauracji, fitness klubie czy pubie.

Pozdrawiamy, Lustral.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*