Szklany prestiż

8740615864_af4c6baae2_bJesteś właścicielem prężnie rozwijającej się firmy i właśnie posiadasz możliwość na otwarcie własnego biura? Zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne są detale. Twoi potencjalni Klienci oraz partnerzy biznesowi, z pewnością zwrócą uwagę na aspekty wizualne siedziby Twojego przedsiębiorstwa.

 

Z głową w chmurach

Zbyt ciężko pracowałeś na ten moment, by zdecydować się na tradycyjne rozwiązania. Gdzie poszukiwać inspiracji? Najlepiej tam, gdzie rozwijają się najsłynniejsze światowe marki.

Industrialne realizacje architektoniczne zapierają dech w piersiach i wzbudzają poczucie prestiżu oraz luksusu. Głównym motywem takich projektów jest geometria, przestrzeń i odpowiednie oświetlenie.

Realizacja marzeń

Skontaktuj się ze specjalistą, który wesprze Twoją wizję nowoczesności i pomoże wdrożyć ją w życie. Poza aspektami wizualnymi, niezmiernie istotna jest funkcjonalność i przemyślana konstrukcja Twojego biura.

Coraz bardziej popularne są usługi szklarskie – solidne materiały, atrakcyjny design oraz precyzja wykonania – kuszą miłośników awangardy.

Szklane ściany, balustrady, schody i podłoża – rozświetlają i powiększają przestrzeń, nadają niecodziennego klimatu każdemu budynkowi. Można postawić zarówno na kompletne szklane realizacje, jak i zdecydować się na pojedyncze elementy.

Bardzo ciekawym połączeniem jest kontrast przezroczystości z ciemnym drewnem. Do tego akcenty roślin i kryształowe żyrandole. Coraz więcej katalogów z architektonicznymi inspiracjami, sięga po tego typu rozwiązania. Nowoczesność, ekologia, lekki dysonans.

Jeśli obawiasz się, że szkło jest zbyt delikatne, by wykorzystywać go w budownictwie, poczytaj o sposobach jego produkcji oraz realizacjach. Wiedza ostudzi Twoje obawy.

Myśląc o swojej rozwijającej się firmie, pokazuj ją tak, jakby już dawno była znana na całym świecie. Odważne decyzje, niebanalne rozwiązania i wyprzedzanie wizji konkurencji – to doskonały plan, by znaleźć się na szczycie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*